O nas

Poświęć trochę czasu na rozejrzenie się w naszym sklepie internetowym owadyRS.pl. Przekonaj się jak bogatą ofertę owadów karmowych posiadamy. Wybierz, zamów i przekonaj się o bardzo wysokiej jakości samych owadów jak i obsługi całego zamówienia. 
Wszystkie zamówienia pakujemy w dniu wysyłki. Owady nie czekają w pojemnikach transportowych na Twoje zamówienie przez co z każdym dniem są coraz słabsze. To my czekamy na Twoje zamówienie aby zapakować owady prosto z pojemników hodowlanych w dniu wysyłki.  

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie oferowanych przez nas produktów, wysyłki lub ew. problemy po zakupowe służymy pomocą i radą - nie wahaj się do nas zadzwonić lub napisać.

W naszej hodowli i sklepie są owady karmowe przeznaczone na pokarm dla gadów, pająków, skorpionów, papug, gryzoni,  jeży, ptaków drapieżnych, dużych ryb akwariowych, ryb ozdobnych, stawowych, małp i wielu wielu innych zwierząt hodowlanych i dzikich oraz jako przynęty wędkarskie. 

Hodujemy głównie szarańczę wędrowną i pustynną ale z każdym rokiem nasza hodowla rozwija się i dochodzą nowe gatunki za sprawą reakci i zapotrzebowania klientów. Jeśli jakiegoś owada nie ma w naszej ofercie a chciałbyś aby się znalazł prosimy daj nam znać. Każdy gatunek jest dla nas wyzwaniem jednak potrzeby klienta są dla nas priorytetem.

Nasza podstawowa oferta to szarańcza wędrowna, szarańcza pustynna, mącznik młynarek, drewnojad, świerszcze domowe, świerszcze kubańskie, świerszcze bananowe, muszki owocowe, mole woskowe, karaczany argentyńskie, karaczany tureckie, karaczany madagaskarskie, karaczany blade, skoczogonki. 

Obsługujemy hodowle domowe, hodowle profesjonalne, sklepy, hurtownie i ogrody zoologiczne i wędkarskie.

Zależy nam na stałej i długofalowej współpracy ponieważ hodowla jest planowana wraz z planowanym zapotrzebowaniem jak i sezonowością danych gatunków i wzrostu zapotrzebowania wraz z sezonami rozrodczymi i wychowem młodych zwierząt. 
U nas owady są dostępne całorocznie nie tylko w okresie wiosenno-letnim.

 

Zamówienia detaliczne przyjmowane są wyłącznie przez witrynę naszego sklepu www.owadyRS.pl 
Klienci hurtowni mogą składać zamówienia przez sklep internetowy www.owadyRS.pl (ceny odpowiednio zrabatujemy wg. wcześniejszych ustaleń), przez e-mail raf.swiatly[@]gmail.com lub telefonicznie tel. 7-8-1-9-0-2-6-6-8 

Wysyłka odbywa się w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek. W piątek nie ma wysyłek. 

Dostawy transportem własnym zamówień hurtowych wg. ustaleń.

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
 - Formularz kontaktowy

-------------------------

Hodowla Owadów i Gryzoni Karmowych Rafał Światły
Miedzianka 53
58-520 Janowice Wielkie

tel. 781 902 668 (8:00 - 16:00)
raf.swiatly(at)gmail.com

 

Hodowla pod nadzorem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Jeleniej Górze i wpisana do rejestru pod numerem PL 2069107

Licencja na przewóz zwierząt nr 48/2469/2014 wydana przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Katowicach

Szkolenie dla osób wykonujących czynności związane z ubojem zwierząt nr. U-11/2015

Dopuszczenie środka transportu w ramach prowadzonej działalności PL206910 7 nr PIWp546.13.2017

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl